בשביל מה צריך מנעולן?

בשביל מה צריך מנעולן?

 

עומדים מול דלת נעולה

כמעט כל אחד מאיתנו התמודד בוודאי עם המצב הלא נעים שבו המפתח לדירה אבד, או שהמפתח לרכב נשאר בטעות אצל בן או בת הזוג שאינם בסביבה. במקרים כאלה אנחנו לרוב עומדים חסרי אונים בפני דלת נעולה, עייפים בסוף יום עבודה או לחוצים להגיע לפגישה עם לקוח. הבשורה הטובה למקרים הללו היא שיש פתרון פשוט למדי, והוא הזעקת מנעולן אל המקום. מנעולן הוא איש המקצוע שיידע לפרוץ דלת נעולה מבלי להסב לה כל נזק, כך שתוכלו להיכנס הביתה בקלות, והוא יוכל גם לסייע לכם לחזור אל המכונית אם נעלתם את עצמכם מחוץ לרכב כשהמפתחות בפנים. עם זאת, מומלץ שתנסו בכל זאת לשמור על קור רוח בשעת משבר – כדי שתוכלו לאתר מנעולן מקצועי ואמין, ולהימנע מתקלות ומבעיות קשות הרבה יותר.

מנעולן בתל אביב

מנעולן בתל אביב

 

חשיבותו של מנעולן אמין ומקצועי

ייתכן ששמעתם על מקרים שונים שבהם אדם נזקק לשירותיו של מנעולן ומצא עצמו בפני אדם שגבה סכום מופרך ומופרז על השירות, תוך ניצול מצב המצוקה של הלקוח. המקרה הזה, אגב, הוא מקרה פשוט יחסית. במקרים אחרים ייתכן שמנעולן אשר יגיע אל הדירה כדי לסייע בפתרון המשבר יגבה מחיר נוח למדי, אך ינצל את ההזדמנות כדי להכיר את השטח היטב לקראת הפריצה הבאה שלו לדירה, שתתבצע דווקא בהיעדרכם. כדי להימנע מהפתעות לא נעימות שכאלה, חשוב מאוד לבדוק היטב את זהותו של האדם שאתם מזמינים הביתה. מנעולן מקצועי הוא מי שפועל עם מספר עסק ומספר רישיון, וגם מי שמחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל. בדיקות אלה יבטיחו לכם שאתם מזמינים מנעולן שמטרתו היא אחת: לספק לכם שירות ולפתור את הבעיה שעל הפרק.

 

החלפת מנעולים ושכפול מפתחות

שימו לב שכאשר אתם מזעיקים מנעולן הביתה, מעבר לפריצה אל הדירה יכול אותו גורם מקצועי לספק לכם שירותים נוספים ומשמעותיים. למשל, אם ננעלתם מחוץ לבית משום שהמפתח היה בתיק שנגנב, סביר להניח שהחלפת המנעול היא הצעד המתבקש. אם כן, מנעולן יוכל להחליף עבורכם את המנעול ועל הדרך לשכפל עבורכם מפתחות רזרביים. אם מדובר במפתח של הרכב, מנעולן מקצועי יוכל לשכפל גם אותו, גם כאשר המפתח המורכב כולל גם גישה למערכת האבטחה של הרכב. אין זה משנה מה השירות לו אתם זקוקים, מה שחשוב הוא שתוודאו מראש שאתם בוחרים מנעולן שיכול להציע את השירות הדרוש לכם – ולעשות את זה באופן המקצועי והישר ביותר.