חילוץ רכבים

כאן מבצעים חילוץ רכבים!

מבצע חילוץ רכבים הוא מבצע מורכב וחשוב. מדובר בתהליך מקצועי אשר מבוצע על ידי חברה מומחית לחילוץ רכבים. הם עושים זאת באמצעים מקצועיים כמו ג'יפ חילוץ וכדומה.

 

מתי צריך חילוץ רכבים?

מבצע חילוץ רכבים מתבקש כאשר מתחפרים בשטח או נתקעים עם כלי הרכב ואי אפשר לשחרר אותו. זה יכול לקרות באמצע נסיעה סתמית ותמימה ביותר כאשר פתאום הרכב שובק חיים ולא מוכן להמשיך גם לא קילומטר. ניסיונות מפה וניסיונות משם ואפילו עזרת העוברים והשבים לא מועיל דבר; הרכב לא זז ומה שצריך זה פשוט להזמין גרר. במקרה כזה משתמשים בשירותי חילוץ רכבים מקצועיים ומיומנים, אשר מגיעים אל היעד המבוקש ונוטלים את הרכב אל מקום מבטחים.

היעד הנכון להפנות את כלי הרכב התקוע הוא כמובן המוסך. ישנם חברות חילוץ רכבים שמעניקים גם שירותי בדיקה ומבצעים אבחון מהיר מדוע הרכב נתקע ומה אפשר לעשות נגד התקלה.

 

חילוץ רכבים והצלה

לפעמים מתקשר חילוץ רכבים גם אל תחום ההצלה. משום שאם כלי רכב סטה מן הכביש, וקרתה תאונה, יש צורך לחלץ אותו משם, בין אם היו פגיעות ובין אם לא. מיד אחרי שנבדק נושא הבטיחות ומצב הנפגעים אם יש או אין, מגיע הזמן לטפל בכלי הרכב, לחפש דרך איך לחלץ אותו משם במהירות האפשרית.

כלי רכב שלא מחלצים ונשאר תקוע זמן רב בפאתי הדרך, עלול להיהרס, ואף לצבור נזקים עקב פגעי מזג האוויר. שלא נדבר על אנשים שעלולים לפגוע בכלי הרכב או אפילו לגנוב חלקים. חבל להסתכן, עדיף להזמין מה יותר מהר שירותי חלוץ ולהתפטר מן העסק.

 

גם מוסכים נהנים

גם חברות רכב או מוסכים יכולים ליהנות משירותי חילוץ רכב מתחום אחר לחלוטין:

כאשר הם צריכים להעביר כלי רכב רבים ממקום למקום, לצרכי שינוע, מכירה או תיקון, הם יכולים להיעזר עם שירותי הגרירה של חילוץ רכבים במשמעות של הובלת כלי הרכב מכתובת אחת לשנייה. ההובלה נעשית על גבי ג'יפ חילוץ או שיש לה יכולת ורישיון להוביל מספר כלי רכב בו זמנית, כך אפשר בקלות לשנע רכבים ממקום למקום ולהצליח במשימה ביתר קלות. זה חוסך בעלויות הדלק וגם הסחבת הרבה יותר פשוטה; בנסיעה אחת תמימה מסיימים עם כל הרכבים ומעבירים אותם בשלום אל היעד הבא.

 

אופן העבודה

מבצע חילוץ רכבים בשטח נעשה בדרך כלל על ידי ג'יפ חילוץ. זהו ג'יפ מיוחד שמסוגל לגרור כלי רכב בגדלים שונים ואפילו מספר כלי רכב בעת ובעונה אחת. הג'יפ מגיע כמעט לכל מקום במרכז הארץ, ומסוגל לנסוע גם בתנאים קשים, הוא מצויד בציוד נכון כדי לאפשר את הגרירה באופן בטוח.

ג'יפ חילוץ מסוגל לנסוע גם בתנאי שדה או אפילו חורשה ויער, הוא גם יכול לגרור כלי רכב כבד ואפילו טרקטורון לדוגמא.

נתקעתם? הרכב לא נוסע? אין צורך להילחץ. אנו נדאג לחילוץ צרו קשר עכשיו 054-4780664!