מנעולן בחולון

החלפת מנעול על ידי מנעולן בחולון

נדרשים להחלפת צילינדר ישן, פגום או מנעול שניזוק במהלך ניסיון פריצה לביתכם? אנו נספק בעבורכם את העבודה המקצועית ביותר, תוך כדי מתן ייעוץ מקצועי בנוגע למוצרים האפקטיביים ביותר להגנה על ביתכם.

לנו הניסיון והידע המקצועי הנרחב ביותר בעבודה עם חברות גדולות כמו אלבר, פרי ועוד, במתן שירות החלפת מנעולים של מיטב היצרנים ובכל סוגי הדלתות, כל זאת תוך כדי התאמת הפתרון ללקוח מבחינת הפונקציונאליות הנדרשת ומבחינת התקציב.

צור קשר עכשיו 054-4780664 שרון

מנעולן בחולון – פתרון לכל בעיה

מנעולן בחולון נמדד בראש ובראשונה במהירות הגעתו והיכולת לספק בעבור הלקוח את כלל שירותי המנעולנות הנדרשים באתר הלקוח. חברתנו מעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים בעיר תל אביב ובסביבתה ונשענת על צוות עובדים מובילים בתחומם, בעלי רישיון לעיסוק בתחום מטעם משטרת ישראל, ידע מקצועי וניסיון רב שנים במציאת פתרונות יצירתיים לכל בעיה המתרחשת במסגרת העבודה.

חברתנו מעניקה שירותי פריצת דלת תוך כדי שימת לב על איכות ביצוע ורמת שירות גבוהה, נשמח לבצע בעבורכם את כלל עבודות המנעולנות הנדרשות, החל מפריצת דלתות מהירה ואפקטיבית על ידי מנעולן 24 שעות ביממה, וכלה בייעוץ והתקנה של מיטב פתרונות המיגון שיעניקו לכם מקסימום ביטחון.

 

אין תחושה גדולה יותר של חוסר אונים מאשר להגיע הביתה בשעת לילה מאוחרת ולגלות שמפתח הדירה פשוט נתקע בתוך צילינדר הדלת, או שמא מפתחות הרכב נעולים בתוכו ביום הכי חם בשנה, או לגלות כי בבוקרו של יום עבודה חשוב המפתח פשוט לא פותח את דלת המשרד… בכדי להקל במעט על תושבי העיר, אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי מנעולן בחולון המבצע בעבורם עבודות פריצה, תיקון והחלפה של כל סוגי המנעולים והדלתות:

  • שכפול מפתחות לבית, שכפול מפתחות לרכב משולבי אימובילייזר, שכפול שלטים לרכב ולחניה
  • התקנה ושירות למנעולים לדלתות זכוכית
  • תיקון דלתות פלדלת ומיטב היצרנים
  • מנעולן רכב – פריצת רכבים, שכפול שלטים, קודניות לרכב ועוד.

 

צור קשר עכשיו 054-4780664 שרון