פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

אנו שמחים להעניק ללקוחותינו שירותי פורץ מנעולים באישור משטרת ישראל, כאשר לצוות העובדים שלנו, המוביל בתחומו יש את הניסיון המקצועי, הידע והכלים הנדרשים לביצוע עבודות פריצת מנעולים, כספות, רכבים מכל היצרניות ופריצת דלתות של החברות המובילות בשוק: פלדלת, מולטילוק, שריונית חסם, רב בריח ועוד.

אז רגע לפני שאתם מחפשים ברשת האינטרנט שיטות לפריצת מנעולים בעזרת מקדחה וספר תהילים, אנו רוצים להזהיר אתכם כי כל ניסיון לבצע פריצה באופן עצמאי ולא מקצועי, רק בכדי לחסוך את עלות השירות של פורץ מקצועי, עלולה לעלות ביוקר, וזאת במקרה ותפגעו במנגנון נעילת הדלת במהלך הפריצה הכושלת.
צרו קשר עכשיו 054-4780664 שרון

 

שירותי פריצה וחילוץ על ידי פורץ מנעולים

אנו שמחים להעניק מגוון רחב של שירותי פריצה וחילוץ ללקוחותינו הנאמנים לאורך השנים במצבים שונים:

  • חוסר יכולת לפתוח את דלת הבית, הרכב או מנעול הכספת באמצעות המפתח בעקבות ניסיון פריצה, השחתה או בלאי טבעי של הצילינדר
  • דלת נעולה ללא יכולת לפתוח אותה באמצעות מפתח או אדם הנמצא בבית, רלוונטי במיוחד כאשר נמצאים בבית אנשים מבוגרים, מוגבלים בתנועה או ילדים ותינוקות.
  • בעקבות איבוד מפתח או גניבתו
  • ובעוד מגוון מצבים בהם נדרש לפרוץ את המנעול ולהחליפו באופן מיידי
  • עבודה עם חברות ליסינג והשכרה (אלבר, פרי ועוד)

כל שירותי פורץ מנעולים תחת קורת גג אחת

לכל דלת וכספת יש מנעול ומנגנון נעילה הייחודי רק לה, לכל יצרן יש את שיטות ההגנה שלו ולכן בכדי להעניק ללקוחותינו את השירות המהיר והיעיל ביותר, אנו לומדים כל העת אודות מערכות מיגון ואבטחה, ומתמקצעים בפריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים. חברתנו מעסיקה צוות מנעולנים מומחים בשימוש עם מיטב המכשור הנדרש לפתיחת כל סוגי המנעולים, מבלי לגרום לנזקים מיותרים שאינם קשורים לעבודה ועלולים להשית עלויות נוספות על הלקוחות.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום וליהנות מחוויית שירות ייחודית, בה הידע והניסיון שלנו יאפשרו לכם לקבל פתרון מהיר ויעיל לכל בעיה הקשורה למנעול שאינם יכולים לפתוח.

פורץ מנעולים מהיר ויעיל

אנו יודעים שתזדקקו לשירותינו בדיוק כשאתם הכי פחות מצפים לכך, ולכן אנו מעניקים ללקוחותינו שירות פורץ מנעולים 24 שעות המגיע למקום הימצאותכם במהירות, מכיוון שכאשר אתם תקועים באמצע הלילה מול דלת הדירה הנעולה או כאשר אתם תקועים מחוץ לרכב ביום קיץ חם או חורף גשום אתם חייבים לקבל את השירות המהיר והיעיל ביותר.

אנו מציעים לכם להתרשם ממגוון שירותי פורץ מנעולים מנוסה ומקצועי המעניק שירות מהיר, יעיל ואדיב לכל סוגי המנעולים ובכל שעה.
מחפשים מנעולן בתל אביב והמרכז? אנחנו הכתובת!

צרו קשר עכשיו 054-4780664 שרון