פורץ רכבים

פורץ רכבים

הורים רבים חוטאים ומאפשרים לילדיהם לשחק במפתחות הרכב בזמן שהם יוצאים מהרכב בכדי להוציא את הילד מהמושב האחורי, רק בכדי לגלות כי הילד נעל את עצמו בפנים. אז במקום לצעוק מעבר לחלון הסגור ולקוות שהילד יצליח ללחוץ על הכפתור הנכון שיפתח את הרכב, הזמינו עכשיו פורץ רכבים 24 שעות המגיע במהירות האפשרית, ויחלץ את ילדכם לפני שיהיה מאוחר מדי.

אנו מעניקים שירותי פריצת רכבים במקרים אלו ובעוד מגוון תרחישים בהם אין יכולת לפתוח את דלתות הרכב: מנעול שחוק וחלוד, מפתח אשר נשבר בתוך צילינדר דלת הרכב, נעילה בשגגה של רכב מונע ועוד.

אז אל תבזבזו זמן יקר! חייגו אלינו עכשיו ואנו נדאג כי פורץ רכבים יגיע אליכם במהירות האפשרית ויעניק לכם שירות יעיל, מקצועי, אדיב ואמין, הן מבחינת שיתוף הלקוח בשלבי העבודה השונים והחלפים הנדרשים לאחר הפריצה, והן מבחינת המחיר האטרקטיבי.

צרו קשר עכשיו 054-4780664 שרון

מחפשים פורץ רכבים?

  • פורץ רכבים 24 שעות המבצע החלפה ותיקון, כמו גם פריצת מנעול רכב ללא נזקים מיותרים
  • שיחזור מפתחות לרכב לאחר אבידה, קידוד מפתח חדש על ידי שימוש במכשור המתקדם בשוק
  • חברת מנעולנים המבצעת פריצת רכבים ברישיון משטרת ישראל
  • ניסיון וידע מקצועי רב שנים בתחום, במהלכן פיתחנו מיומנות בפריצת רכבים ותיקונם, תוך כדי הענקת מיגון מקסימלי לרכב שלכם
  • שירות מהיר, יעיל, מקצועי, איכותי, אדיב ואמין לכל לקוח, בכל שעה ובכל מקום
  • עבודה עם חברות ציי רכב: אלבר, פרי ועוד
  • מוניטין חיובי וחזק בקרב אלפי לקוחות לאורך השנים
  • אנו גובים מחיר הוגן בכל שעות היממה, לכל עבודת פריצה ולכל לקוח באשר הוא

שירות פורץ רכבים מתקדם

שירות פורץ רכבים כולל בעל מקצוע מיומן המאושר מטעם משטרת ישראל, אשר הוסמך בתור מנעולן מומחה לפריצת רכבים. שירותינו מוענקים בכל מקרה בו איבדתם את מפתחות הרכב, כאשר ננעלתם מחוץ למכונית מונעת או במקרים חמורים מכך חלילה, בהם ילד נמצא בתוך מכונית נעולה.

נשמח לסייע גם במקרים בהם אתם נדרשים לשירות תיקון מנעול לרכב, ניתוק ונטרול אזעקת רכב, פריצת מנעולים, התקנת אביזרי אבטחה ומיגון היקפיים לרכב, כמו התקנת מנעול ידית הילוכים ומנעול הגה, מנעולים לאופנועים, תיקון נזקים לרכב לאחר ניסיון פריצה ועוד.

פורץ רכבים אמין ומקצועי

ניסיון לחסוך את עלות שירות פורץ רכבים וניסיון לפרוץ את מנעול הרכב בכוחות עצמכם או על ידי מי שאיננו מורשה ואיננו הוסמך לכך, עלולים להוביל לנזקים בשווי אלפי שקלים, וזאת מכיוון שעלות רכישה והחלפה של צילינדר רכב גבוהה בצורה משמעותית מרכישת צילינדר ביתי ודורשת, במרבית המקרים, החלפה גם של מתנע הרכב, וזאת בכדי למנוע מכם את הצורך לסחוב אתכם שני מפתחות שונים, כאשר העלות תאמיר במקרה ומדובר על מפתחות בהם משולב צ'יפ אלקטרוני, אימובילייזר.

פנו אלינו עוד היום ותקבלו שירות פורץ רכבים מקצועי ואיכותי, שיעניק לכם את השירות המהיר והיעיל ביותר, במחירים תחרותיים ובאיכות הביצוע הגבוהה ביותר.
מחפשים מנעולן בתל אביב ומרכז הארץ?

צרו קשר עכשיו 054-4780664 שרון